Parašykite redakcijai laišką: administracija@priplauk.lt

Redakcija


Arminas Bartulis

Vyr. redaktorius

„Mes kaip sapnuotojas, kuris sapnuoja, o tada gyvena sapne. Bet, o kas yra sapnuotojas?“, – Twin Peaks epizodas. Mistika ir spalvos – iš čia randasi magija. Ypač literatūroje. Tai tep ir rašau. Tep ir sapnuoju. Sakysiantiems „ką jis čia kliedi“ paaiškinu – magiškasis realizmas yra gražiausias išradimas mene. O grožį aš mėgstu.


Vaiva Birietaitė

Poezijos sekcijos vedėja, iliustratorė

Mėgstu piešti ir skaityti apie takinus, kurie žaliomis akimis žvalgosi į nošus.


Rugilė Zarembaitė

Prieplaukų plėtros ir komunikacijos vadovė

Esu apsėsta nuostabaus kavos pasaulio ir kūryba, o tiksliau – stebėti, kaip kurdami žmonės auga ir augdami stebina ne tik kitus, bet ir save. Man labai labai patinka gamta. Gyvenime man nepasiekiamas tikslas yra nuolatinė ramybė ir aš manau, kad gamta būtent tai atspindi – begaliniai ciklai, spalvos, ištvermė. Gamta yra viskas, kuo aš siekiu būti.


Simonas Stankaitis

Prozos sekcijos vedėjas

Esu studentas, studijuoju inžinerinius mokslus, tačiau būna – kažką ir parašau. Būna, kad ir neparašau, dėl to ir sakau, kad esu studentas, o ne rašytojas. Bet, žinoma, kūrybos nevengiu – netgi priešingai – neatsispiriu pagundai savo subjektyvų pasaulio suvokimą grūsti kitiems ir sakyti: žiūrėkit, tai menas. Bet argi nėra?

Iliustratorės


Evija Židonytė

„Ar aš norėčiau, kad žmonės manęs bijotų, ar kad mane mylėtų? Labai paprasta: aš noriu, kad jie bijotų, kaip labai jie mane myli“, – Michael Scott


Ūla Žiūraitė

Esu pakvaišusi dėl spalvų, kompozicijos ir erdvių. Nors tekstai mane žavi, tačiau pati retai rašau, Prieplaukose dažniau sutiksite mano iliustracijas ar kitus vizualaus meno darbus. Pasaulį pati daugiausia suvokiu per vaizdinius, todėl ir jums bandysiu jį parodyti. Iki pasimatymo!


Silvija Vaitiekūnaitė

Esu dar be galo jauna menininkė – eksperimentatorė, studijuojanti Fine Arts BA Falmuto universitete. Kūriniai, kuriuos mano rankos sukūrė, yra atsiradę labiau iš intuicijos, abstrakčios vizijos ar laisvos pasąmonės periodų, negu iš racionalios ir aiškios idėjos. (Iš tiesų, kuo toliau, tuo labiau tolstu nuo kūrinių išmąstymo ir artėju prie pasitikėjimo savo regėjimų tikriausia forma.) Kasdienis mano įkvėpimas ateina iš vis kažko naujai atrasto, bet jei sustabdytume šį momentą, tai šiandien (kad ir kuris šiandien tai būtų) esu sužavėta samanomis, įsispraudusiomis tarp plytų, juoku ir vaizdu nuo savo namo stogo.

Mano darbų galite rasti čia.